Magie na Vaše přání

Kouzelník Martin – to je zaručeně výborná zábava pro děti, ale také pro dospělou společnost. Přesvědčte se na vlastní kůži! Velmi rád se svým vystoupením přijedu k Vám domů, do dětského klubu, do restaurace nebo i jiných prostor, přesně podle vašeho přání a zadání. Dětská oslava dostane punc originality a také děti na určitý čas zabaví, a bude to pro ně zcela jistě zajímavý zážitek.

Nejen vystoupení pro děti

Kouzlím ale také akce pro dospělé. Uvidíte, že mé vystoupení může být nečekaným zpestřením narozenin nebo firemního večírku. Mimo to nabízím služby moderátora, které stavím na zkušenosti s mluveným slovem, dokonalé přípravě, ale také pohotovosti a improvizaci. Dokážu vám, že dospělácké narozeniny, nebo třeba loučení se svobodou mohou dostat nový rozměr.

Magie na Vaše přání